Kategoriler
Podcast

Zihnimin Kıvrımları – 2: ‘Geçmişi Yeniden Yazmak’

Google aramasında hakkında hiçbir sonuç çıkmayan insan sahiden yaşıyor mudur? Instagram arşivinden eski sevgiliyi silmek şart mıdır?

Zihnimin Kıvrımları’nın ikinci bölümünde bugünü elden geçirerek geleceği inşa etme çabamızın kökeni ve yansımalarına bakıyoruz.

Kaynaklar

“Zihnimin Kıvrımları – 2: ‘Geçmişi Yeniden Yazmak’” için 12 yanıt

Anlattığınız her konuyu büyük bir merak ve keyifle dinliyorum, izliyorum ve tavsiye ediyorum. Özellikle Coronavirüs dosyası 2. bölümü, ilerde tekrar izlemek üzere arşivime aldığım nadir youtube içeriklerinden biri. Bu arada 30 dakika çok az ne ara başladı ne ara bitti anlamadım. Neyse bugün de zihnimi kıvırdığınız için teşekkürler 😀

Amirim videolar ne kadar uzun olursa aydınlanma kat sayım da bir o kadar artıyor. Kısaltmaya gerek yok, devamm 😄

Serdar bey zamanın ve hayatın kıymetini idrak etmemize yardımcı olan bu paylaşımınız için çok teşekkür ederim

Ne zamandır instagramı silmeyi düşününüyordum. fitili siz ateşlediniz teşekkür ederim 🙂 . Biraz daha kitap tavsiyesi yapsanız çok daha güzel olur. Ağzınıza sağlık.

Uzun süredir Google podcast te sizi takip ediyordum kayıtlar çok eski olmasına inat. Biliyordum buraların değerleneceğini. Keşke şu virüs yüzünden olmasaydı ama bu külfetin de bir nimeti olmalı değil mi amirim?

Türkiye cumhuriyetindeki sözüne , yorumuna , söylediklerine güvendiğim 2-3 kişiden birisin . DEVAMKE 🔟

Müstakbel Vekilim,

Böyle senin ağzından dolu dolu dinlemek daha bir güzel oluyor. Malum gözlerimizi dunyayi kurtaracak teknoloji bozdu, kitapları dahi dinler olduk. Ahmet Umit’in köradamin dediği gibi; Hak yerini buldu. Yorumlari artık buraya düşelim. Maharet Zuckerberg’de midir ki onu basarina ortak edeyim. Seni sosyal mecrada gördüğüm için mi burdayım. Serdar yeni paylaşım yapmıştır diyemi sosyal medyadayim? Bize vakit ayırdığın için teşekkürler.

Üstad, Genel Olarak Söylediklerinizi Çok Beğendim.
Sizden Videonun, 21. Dakikasının 29. Saniyesini Tekrar İzlemenizi Rica Ediyorum. Jean-Luc Godard Derken Size Ne Oldu? Kolaylıklar…

İlk önce bizler için değerli fikirlerinizi bölüşdüğünüz üçün size çok teşekkür ediyorum.Ümumulikde sizi ben kaç yildir izliyorum fikirlerinize ve kendinize saygım hörmətim çokdur.Ümumilikde bir toplum olarak çok şanslısız Serdar Kuzuloğlu Sinan Canan Sultan Tarlacı Doğan Cüceloğlu Nevzat Tarhan Emin Çapa gibi insanlar var ülkenizde bu insanların kadrini bilin 🙂 Sizin hayata bakis tarziniz cok mukemmeldir benim icin konu ustune konu aciyorsunuz ve kaynaklar getiriyorsunuz inanin her paylasiminiz bir kitab gibi :)Size Михаэль Лайтман havasi var 🙂 Bu insanin paylasimlari cok guzel eger rusca biliyorsaniz https://www.laitman.ru/ sitesine goz atmanizi dilerim :).Bu arada paylasimlarinizi bol edin bizler severek dinlemeye haziriz.Sizde ben Владимир Познер havasi goruyorum Iyi ki varsiniz.Sevin sevilin cunki buna layik bir insansiniz.Azerbaycandan Selamlar 🙂

Merhaba, benden sizden pek çok şey öğreniyorum. Ayrıca hiç sıkmıyorsunuz. özellikle bu korona günlerinde podcastler çok faydalı. teşekkürler.

Amirim, apple podcaste indirirken hata veriyor? Sadece ben mi problem yasiyorum bilemedim ama bilgi vermek istedim. Tesekkurler

Görüşlerinizi paylaşın: