Kategoriler
Yazılım

Televidyon’un iPhone yolculuğu

Yeni nesil video yayıncılığına yönelik denemeler yaptığımız Televidyon’da son hevesimiz iPhone. Televidyon uygulaması çok yakında!

MYK’nın gözbebeği Televidyon’da uzun zamandır üstünde uğraştığımız bir konu daha hayata geçmek üzere. Çok yakında iPhone’unuza yükleyeceğiniz ücretsiz Televidyon uygulaması sayesinde sayısı 500’e yaklaşan video arşivimizi birkaç tıklamayla izleyebileceksiniz. Program bazında ya da arama yaparak ilgili olduğunuz videolara da ulaşmak mümkün. İkinci sürümde yorum yazma da hayata geçecek.

Bu konuda tasarımda emek veren grafikerimiz Emre’ye, XML tarafını kotaran yazılımcımız Mustafa’ya ve uygulamayı geliştiren Kafa Kafaya programcımız Burak‘a ve Deniz Edincik‘e sonsuz teşekkür etmem gerek.

Bugün akşamüstü ilk denemelerimizi yaptık. Cidden çok keyifli. Bedava wifi bulduğunuz yerde sıkılmak diye bir şey kabul etmiyorum 😉

İşte ilk görüntüler (çok mu Milliyet oldu bu teaser?)

 

 

Eğer bir aksilik olmazsa birkaç küçük düzeltmenin ardından önümüzdeki hafta aramızda olacak.

Böylece sanıyorum ben de artık bir iPhone kullanıcısı olacağım.

GÜNCELLEME: Yorumlara da sirayet ettiği gibi en önemli konuyu atlamışım. Evet, appstore’da bu uygulama yer alacak. Doğrudan indirebileceksiniz.

“Televidyon’un iPhone yolculuğu” için 11 yanıt

serdar bey gayet sevindirici bir gelisme.boylece su an oldugu gibi yatmadan once televidyon videolarinada goz atariz. Belki bunlarin ileride download olanagi olursa otonuste yolda piknikte izleriz. Tester gerekiyorsa gonullu durumundayim. Iyi çalışmalar

Tebrikler, keyifle izleyeceğim.
Gelişmeleri takip edip, ayakta kalanlar başarılı olabilir.:)

gayet şık görünüyor, merakım şu, appStore mu Cydia mı olacak acaba kaynağımız? 🙂

iTunes App Store’da gorebilecek miyiz yoksa hapisten kacirma operasyonu mu yapacagiz?

Tebrik Ederim;

Eminim çok başarılı bir yazılım olmuştur, sabırsızlıkla bekliyorum…

Serdar Bey,
Bunun Windows Mobile versyonunu da yapsanız tadından yenmez. Free storelarda beliyoruz 😉

Merhaba serdar abi bu yazilimin uzun zamandir takipcisiyim iki gunde bir apple storeye bakiyorum ve yatakta televidyonu izleyecegin gunu iple cekiyorum. Gidisat nedir ne asamada iki satir yazarsan mutlu olurum.

En buyuk televidyon:)

Görüşlerinizi paylaşın: