İçeriğe geç

Haftanın Özeti yeni adresinde

Haberdar etmek istediğim konuları ayrıntılarıyla yazacak vakit bulamadığımdan “an azından linkini vereyim” düşüncesiyle 2 Kasım 2014 tarihinde başladığım ‘Haftanın Özeti’ serisi ummadığım bir ilgiyle karşılaştı. 40 hafta boyu hem içeriği hem de kitlesiyle palazlanan bu çaba 41. haftasıdan itibaren; yani yaklaşık 1,5 aydır Dünya Halleri markasıyla yeni adresinde yolculuğuna devam ediyor.

Her ne kadar ilk haftasında duyurusunu yapmış olsam da neredeyse her gün “neden artık özetler yayınlanmıyor” tarzı sorular alıyorum. Demek ki blogumu sadece RSS üstünden takip edenler az değilmiş. Bu yazının yazılma sebebi ve muhatabı da onlar.

Bu vesileyle sizden ricam: güncel gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen sosyal medya hesaplarımı takip ediniz (Çok geveze bir kullanıcı olduğum söylenemez. Üstelik şahsi hesabımı takip etmek istemeyenler için konu bazlı tematik hesaplarım dahi var).

Önemli bir hatırlatma: [highlight]Özetler için e-bültenleri ve site bildirimleri almaya devam etmek için yeni sitede tekrar kayıt olmanız gerekiyor[/highlight]. Toplamda 10 saniyenizi almayacaktır. Buradaki kayıtları oraya olduğu gibi aktarmak istemedim.

Ve bu bloga gelirsek…

İlk fırsatta kafamda biriken konularla yeniden beraber olacağız. Sanmayın ki bu uzun boşluk ihmalden. Hayatta çok az şeyden buraya yazmak kadar keyif alıyorum. Fakat tek tabanca savaştığım zaman adında amansız bir rakibim var.

Görüşmek üzere.

Kategori:Genel

13 Yorum

 1. Misafir Misafir

  // Banka reklamını görür görmez siteyi kapattım. Bankanın desteğiyle hayatı özetlemek? Hayatı ve özetleri o çıldırtıcı renklerin içine sokmak. Algıda banka izi bırakmak…
  Ağabey; ben sayfanı takip edeceğim, senin renklerin daha güzel! //

  İlk başta böyle yazmak geldi içimden sonra; ‘Kuzuloğlu’nu takip etmek gerekir’ diyerek sık kullanılanlara ekledim. Hayırlı olsun.

 2. Misafir Misafir

  birader, zamanında haber versene. sadece rss teknolojisiyle hayata tutunan insanlar var burda 🙂

  kaç haftadır bakıyorum feedly’de yok. arattım da twitter’dan ulaştım.

 3. MG-42 MG-42

  Tıkladığımda banka logosu çıktığı için reklam sanıp kapatmıştım. Bi garip geldi. Neyse bağımlısı olduğumuz için banka logosu olsun, bülent ersoy şarkısı açılsın fark etmez. Takılcaz işte. Umarım kurumsallık ismi altında, onedio tadında bi siteye benzemez. Bu hali çok iyiydi çünkü.

 4. Ahmet Kartal Ahmet Kartal

  ticari kaygı, doğallık gitti tutmaz.

 5. Serdar aynı Serdar, kalite aynı kalite.

  Bu denli keyifle okuduğum özet serisinden bir kazanç doğması açıkçası beni sevindirdi. Çizgisinden ödün vermeyeceğine inancım tam.

  * Widget bölümüne ufak bir şekilde yeni sitenin banner’ı konulur ise iyi olacağı kanaatindeyim.

 6. Bilgilendiren Haberler Bilgilendiren Haberler

  bu seferki pek haftanın özeti gibi olmamış. normal blog gibi geldi bana

 7. Emre Emre

  Yeni mecrada, yazıları Calibre üzerinden veya kolay yoldan (bedelsiz) Kindle’a atma imkanımız bulunuyor mu?

 8. ruyayorumlaritabirleri.com ruyayorumlaritabirleri.com

  yeni yeriniz vatana millete hayırlı olsun

 9. wordpresstemalari wordpresstemalari

  Hayırlı olsun hocam başarılar dilerim

 10. ekonomist ekonomist

  Yeni adreste de keyifle takip edeceğim. Haftanın özeti ve yazılarınızın sürekliliğini diliyorum.

 11. Adem Adem

  Önemli tavsiyemdir: dunyaninhalleri sitesinde bir yazı yayınladığında, başlığın sonuna veya başına “Haftanın Özeti xx” yazmalısın yoksa o sitenin yazısı olduğunu farketmiyorum. Birçok feed yazısı aktığı için sadece o başlıkları okuyunca çekici gelmiyor tıklamak. Anlamıyorum önemini. Peki bunu sen nereden anladın? diye soracak olursan, siteni tekrar feedly’e eklemeye kalkıştım, bi de baktım zaten varmış ama hiç okumamışım ve atlatmışım makaleleri…

Görüşlerinizi paylaşın: