İçeriğe geç

Bir zorunlu açıklama, binlerce teşekkür

Önce resmi kelam:

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı’nda sürdürülen başka bir FETÖ soruşturması kapsamındaki bir şüphelinin ifadesi üzerine, sabah saatlerinde gözaltına alınan M. Serdar Kuzuloğlu, konuyla ilgisinin olmadığı anlaşılınca akşam saatlerinde serbest bırakıldı.

Kabaca özetleyecek olursak, bu sabah 05:00’te başlayan süreçte memleketin son kanser türü FETÖ ile olmadık, akıl almaz, hala inanamadığım bir kesişme yaşadım. Tatsız bir şaka gibi algıladığım bu olayda benim dışımda herkes ummadığım kadar ciddiydi.

Anlatmak, aktarmak için içim içimi yiyor. Ancak soruşturmada gizlilik kararı olduğu için yukarıdaki cümleden öte bir şey paylaşamıyorum. Ne mutlu ki (belki de bu tip soruşturmalar arasında tarihe geçecek bir örnek olarak) aynı gün içinde ifademi verip, haklılığımı aktarıp, serbest bırakıldım. Şu an evimde, olayın şokunu atlatmaya çalışıyorum.

Bütün bu süreçte başından sonuna dek bana son derece yardımcı, kibar ve şefkatli davranan Emniyet Teşkilatı mensuplarına saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Ve elbette en büyük teşekkürümü avukatlarım Ayşegül Özata ve Gökhan Ahi’ye iletiyorum.

Sosyal ve geleneksel medyada mesajlarıyla, haberleriyle konuyu duyuran, destek olan; tanıdığım, tanımadığım HERKESE de tek tek teşekkürler. Acı da olsa böyle vesileler gece gündüz faydalı ve yardımcı olmak için çabaladığım insanların varlığını hatırlatıyor. Ne güzel dostlar biriktirmişim meğer. Hiçbir şey boşa değilmiş. Bana yaşama sevinci veriyorsunuz.

Hayatımın en uzun ve en yürek sıkıştıran günlerinden biriydi. Bunu da yaşamış olduk. Sağlık olsun diyelim. Bu vesileyle bir kere hatırladım: Allah kimseyi bir dakikalığına bile özgürlüğünden mahrum bırakmasın.

İlk fırsatta daha güzel meseleler ile yeniden bir arada olacağız.

(Ek bilgi: Cep telefonum ve bilgisayarıma el konduğu için kısmen ulaşılamaz durumdayım)

 1. EK BİLGİ: 3 ay sonra daha güzel bir gelişmeyle konuya son noktayı koyduk.

Kategori:Kişisel

103 Yorum

 1. Amirim, ilk duyduğum an bile ilginiz olmadığından adım gibi emindim. Günün en güzel haberi.

 2. Alican Alican

  Amirim gecmis olsun.Sabah tweet bildiriminiz geldi saka sandim sonra sizin kadar bende soka girdim neyseki yine hizlisinizda cok merakta birakmadiniz bizi.

 3. Kerem Kerem

  Haberi duyunca gerçekten çok şaşırdım ve kesinlikle mesele ile bu kadar alakasız birinin tutuklanmasına şiddetli bir öfke duydum. Neyse ki hatalarından çabuk dönmüşler. Gerisi diğer masum insanların başına.
  Geçmiş olsun amirim.

  • DinçCandan DinçCandan

   Tutuklanmadı zaten, göz altına alındı ve ifade verdikten sonra da serbest bırakıldı.

 4. Ali Ali

  Geçmiş olsun. Suçsuzluğunuzun anlaşılması çok önemli. Ancak daha da önemli bir mevzu var ki kimse siz oradayken size “fetöcü” diyerek haberler yapmadı. Aksine herkes sahip çıktı. Bugünlerde zor bulunan şey.

  Tekrar geçmiş olsun amirim.

  • Tanjan Tanjan

   Haklısınız. Kimse en ufak bir şüpheye düşmedi.

 5. Kerim Kaya Kerim Kaya

  Geçmiş olsun Serdar Bey, iyi haberinizi aldığımıza çok sevindik.

 6. Amirim iyi olmanıza gerçekten sevindim. İyi işler yapan insanları kaybetmemiz gerek. İyi ki varsınız, geç olmadan söylemiş olmak isterim.

 7. Murat Murat

  çok geçmiş olsun Serdar abi :/

 8. Kadir Çetintaş Kadir Çetintaş

  Sabahtan beri içimizde bin bir sıkıntı bekliyorduk, ne zaman bir ses çıkar diye. Yüreğimize su serpildi.Çok geçmiş olsun! 🙂

 9. Ahmetbey Ahmetbey

  Tekrar geçmiş olsun Amirim…İyi geceler…

 10. Süleyman Süleyman

  Seni seviyoruz amirim

 11. Serdar Erman Serdar Erman

  Şaşırmıştım. İhtimali bırak, komik bulmuştum. Geçmiş olsun diyelim.

 12. Muhasebe Türk sitesinin facebook sayfasında isyan mesajı atmamak için kendimi zor tuttum. Hatırlarsanız myk medya faaliyetteyken teknosohbet üzerinden bir proje için birebir sizinle sohbet etme şansımız olmuştu. Sizi uzun süre tanıyoruz ve sizin bu ülkeye değer üreten bir çaba içinde olduğunuzu çok iyi biliyoruz. Her zaman yanındayız.

 13. Sercan Sercan

  Ustad senle birlikte biz de ufak bir sok atlattik. Buyuk gecmis olsun…

 14. H. Altan Kızıltan H. Altan Kızıltan

  Seviyoruz, tamamen Senden ötürü. Geçmiş olsun.

 15. Serap Serap

  Çıkacağınızdan zaten emindim amirim.. Allah bir daha yaşatmasın

  • Serdar Dikdik Serdar Dikdik

   Arkadaslar bu is oyle gercekten alakalı olup olmamakla pek alakalı olmuyor. Hepinizin basına gelebilir. Öğlen yakındaki kebapcıdan yemek siparisi verdin. Kebapcının sahibinin oglu fetodan alınmıs, sen tanımadıgın kebapcıya siparis verdigin icin iliskin olabilir suphesiyle gozaltına alınabilirsin.
   İnanmıyorsunuz degilmi, su anda bu yuzden icerde yatan adam var. Yani her bir TC bireyi istendigi taktirde bugun gozaltına alınabilir, derdini anlatana kadarda uzun bir sure icerde kalabilir.
   Bu yuzden hukuk-adalet hepimize gereklidir. Hak, Hukuk, Adalet yoksa, ulke millet yoktur. Hangi partili olursan ol.

 16. geçmiş olsun başkan, şaka gibi günlerden geçiyoruz bunlardan geçecek elbet.

 17. Sabah haberi duyduğumda yakın bir arkadaşımın başına gelmiş kadar üzüldüm, şimdi de bir o kadar rahatladım. Çok geçmiş olsun.

 18. Mberker Mberker

  Amirim geçmiş olsun

 19. Mehmet Emin ALTIN Mehmet Emin ALTIN

  Amirim, tamamlayacak ne sözüm olablir ki; haberi günün koşuşturmacasında yeni okuyabildim. Acaba mı dedim, cidden böyle bir haber var, senin açıklamanı görünce inandım bu olaya. Allah bi daha düşürmesin, gelip geçmiş olsun. Türkiyemin sana ihtiyacı var, tabiki bizimde…

 20. Bahadır Bahadır

  Serdar Bey tekrar çok geçmiş olsun…

 21. Tanjan Tanjan

  Çok geçmiş olsun serdar Bey.
  Aman kendinize iyi bakın. Yoksa hafta sonları keyifle abonesi olduğumuz “Haftanın Özetleri’nden mahrum oluruz.
  İşin şakası bir yana, hayatın içerisinde zaman zaman bazen taşlar çıkıyor, neyse ki sizin önünüze çıkan taş hemen temizlenmiş yolunuza devam edebiliyorsunuz. Bazıları muhtemelen suçsuz olduğu halde halen hapis hayatı yaşıyor…
  Neyse, size bir şey olmasın, sizin gibi fazla insan fazla yok bu ülkede.
  Araştıran, öğrenen, sorgulayan, sürekli günceli takip eden, sürekli etkileşime giren, bildiğini paylaşan vb…
  Sağlıcakla kalınız.

 22. Ak Parti’li destekçinin FETÖ’den gözaltına alınma olasılığının Serdar Kuzuloğlu’nun gözaltına alınma olasılığından daha fazla olduğu bir durumda böyle birşeyin yaşanması oldukça üzücü. Çok geçmiş olsun.

 23. Haberi ilk gördüğümde şaka gibi gelmişti. Çok geçmiş olsun.

 24. Ali Rıza Karaöz Ali Rıza Karaöz

  Allah başımızdan eksik etmesin seni reyiz. Geçmiş olsun. Sevgiler

 25. Gün boyunca konuyu haber sitelerinde, twitterda ve ekşi sözlükte takip ettik. Böyle bir hatanın hızlı şekilde farkedilip düzeltilebilmesine sevinebiliyoruz sadece. Tekrar geçmiş olsun.

 26. Ben sessiz bir takipçiyim. Bu da ilk yorumum hatta, hep bir gün tanışmanın hayalini kurar, paylaşımlarınız, bilgi dolu içeriklerinizle günlerimi geçirirdim. Hayatımda ilk defa böyle bir şey hissettim sanki arkadaşımın başına gelmiş gibi oldu. Akşama kadar haber bekledim. Korktum. Ama şimdi rahatladım. Kocaman geçmiş olsun.

  Bol sevgi ve saygıyla…

 27. Serdar abi, az önce arkadaşıma gerekirse adliyenin önünde toplanalım nerdeyse öğrenelim falan diyordum, ışık hızıyla döndün, açıklama yapmak zorunda zaten değilsin, biz senden öyle birşey beklemiyoruz zaten , aç kaldık susuz kaldık, biran önce toparlanıp bizi yanlız bırakma lütfen.

 28. Metinolmetin Metinolmetin

  Başında “ADALET” yazan, ama ADALET ile uzaktan yakından alakaları olmayan bir partinin mensuplarınca, ADALET’in içine edildiği yılları yaşamaktayız. Hazır OHAL’i de ellerine geçirmişken, kendilerine muhalif ne kadar basın mensubu olan varsa, hepsini FETÖ’den tutuklatacaklar anlaşılan. Vakti zamanında birileri diyordu ki, “seçimle gelen, seçimle gider” Umulur ki mühür yetkisini size veren halk, bir gün sizden almasını da bilir. Ettiğiniz bu hukuk dışı uygulamalarınızın hesabı, bağımsız, tarafsız yüce TÜRK ADALETİ önünde sorulduğu günleri görmeyi biz vatandaşlara nasip olur İNŞALLAH. O’ seçim ile geldiğiniz sandık seçim ile gideceğiniz sandık olur. Üç dönem oy verdim size, haram zıkkım olsun!

  • Tanjan Tanjan

   Metin Bey, En değerli yanıt da sizinki olmuş. Çünkü artık bir çok yönden elle tutulur ve inandırıcı bir yönü kalmadı bu siyasi yaptırımların. Bir çok suçsuz insanın ocağı söndü. 1 tek kişi bile suçsuz yere acı çekiyorsa vebali bu baskı rejimini kuranların boynunadır. Sizin gibi vicdanı olan ve insanların acı çekmesine daha fazla seyirci kalmak istemeyen, eskide güç bulduğu, güzel bir Türkiye hayali ile destek olduğu bu oluşumdan hesap sorduklarında, gerçek ve temiz ve güzel bir ülkeye kavuşacağız. Sağlıcakla kalınız.

  • Senin dediğin gibi olsaydı şu an Serdar bey içeride volta atıyordu. Her olayı en direkt Ak Partiye bağlamaya çalışan ezogelin zihniyetler. Senin haram edeceğin oyu yiyim. Git o değerli oyunu chp’ye ver. Onların Adalet anlayışı için teminatları yaptıklarıdır.

 29. Barış Barış

  Serdar bey çok geçmiş olsun.şok bir haber olarak karşımıza çıktı ama tabiki suçsuz olduğunuz anlaşıldı. Derin bir nefes aldık. Her zaman yanındayız. Çok güzel, huzurlu ,mutlu günlere hep birlikte. Tekrar geçmiş olsun.

 30. Seyit Ali Seyit Ali

  Sayin M. Serdar Kuzuloglu, Cok gecmis olsun. Allah tüm sucsuzlari korusun. Tersi olsaydi benim gibi cok okurunuz hayal kirikligina ugrardi. Umarim baska bir bahane ile bizi sizin yazdiklarinizdan mahrum birakmazlar. Sevgi ve saygilarimla.

 31. Sizi susturmak ve gözdağı vermek istiyorlar. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış. Sistemi eleştirirseniz, sistemin en ufak bir emiri ile kolluk harekete geçip itibarınızı sarsmaya çalışabilir. Doğruları söylemeye devam. Sizin gibi özgür ve güzel sanatlarla ilgilenen ve gereğini yerine getiren pek isim ne yazık ki ender rastlanıyor artık. Kitaplarınızı ve akademik yazılarınızı dört gözle bekliyorum. Galler’den selamlar.amirim.

 32. Samet Ensar sarı Samet Ensar sarı

  Serdar amirim çok çok geçmiş olsun. Umarım en yakın sürede bu şoku atlatırsınız.

 33. İlk duyduğumda şok oldum. Çok geçmişler olsun Serdar Bey (amirim demek isterim sayın AMİRİM) Sağlıklı, huzurlu, mutlu günler… Sizi severiz.. umarım bi’ daha böyle özgürlük kısıtlayıcı uygulamaya maruz kalmazsınız. Kalın sağlıcakla..

 34. Ruhi Ruhi

  Geçmişolsun

 35. Çok üzüldük, çok geçmiş olsun.

 36. Gecmis olsun. Olayi dijital topuklar’dayken ogleden sonra oturumunda okudum.
  Keyfi kalmadi sizsiz. Cikip eve geldim.
  Cihazlariniza tez zamanda kavusun insallah. Bize lazimsiniz.

 37. thebacksideofthemoon thebacksideofthemoon

  Geçmiş olsun amirim

 38. Ümit Önal Ümit Önal

  Güne güzel başlamak için bir sebep. Geçmiş olsun üstad

 39. Rukiye Güney Rukiye Güney

  Çok geçmiş olsun Serdar bey! Darısı diğer meslekdaşlarınızın başına diyelim..

 40. Geçmiş olsun, aynı gün haklılığınızı anlayabilmişler ve bürokrasiye takılmamışsınız çok şükür. Aksinin olması ihtimalı bile can yakıyor.

  Allah sevdiklerinize bağışlasın.

 41. Sizin yaşadıklarınızı ve hissettiklerinizi, siz bilirsiniz, kuru bir “geçmiş olsun” demekten başka sözüm yetmiyor ama dün, “bir kişi daha haksızca mağduriyet yaşıyor tüm toplum izliyor” diye düşünmüştüm. sadece basından izleyerek “destek” 🙁 olanlar grubundaydık. Zorda iken yanınızda olan yardım edenlere olması ne güzel umut herkes kendisinde böyle dost ve çevre var sanıyor zora düşmeden. Zorda kalmadan gerçek insanlar belli olmuyor maalesef. Bizler burada coğumuz sadece uzak sanal mesajlarız

 42. Bünyamin VICIL Bünyamin VICIL

  Ben haberi duyduğumdan beri şoktayım ve hala şoku atamadan gece güzel haber geldi. Söylenecek söz bulamıyorum. Çok geçmiş olsun.

 43. Çok geçmiş olsun. Dün haberi okuduğum ilk andan itibaren şoktaydım ve yalnız değildim. Seveniniz çokmuş amirim.

 44. Taner YURTTAS Taner YURTTAS

  Çok geçmiş olsun Serdar Bey.

 45. Geçmiş olsun Serdar Bey. Her zaman yanınızdayız, sizi seviyoruz.

 46. Hüseyin Hüseyin

  Çok geçmiş olsun

 47. Orhan cam Orhan cam

  Amirim sen aileden birisin dün gün boyu senin durumu takip ettik . Geçmiş olsun .

 48. Ne sacmaydi cidden ya, super gecmis olsun…Kendi pisliklerini bulastirmya calisan igrenclere low level format Attila.

 49. Delidumrul Delidumrul

  Teto nun kankalari gevrek gevrek gezerken bunlar ile ugrasiyorlar. Arastirip, sorusturup bakilmadan, bodoslama is yapmiyorlarsa ben de ne olayim. Bu islerin adini koydum. Ahlaksizlik. Cumhuriyeti kuranlarin genelinde doktora, master, universitese diplomasi yoktu, ilkokul mezunu bile degillerdi. Olay cehalet degil bildigin Ahlaksizlik, cikarcilik. Aziz Nesin in yazdigi kitap gibi Bizden Adam Olmaz.

 50. Nural Uğurlu Nural Uğurlu

  Çok geçmiş olsun, duyduğumda çok şaşırdım, ama gerçeklerin ortaya çıkacağından şüphem yoktu. Her zaman başarılı ve yükselişi durmayan insanlara iftira atılabilir, Gerçeklerin kısa sürede anlaşılması ve ailenize dönmeniz bizleri çok mutlu etti. Sevgi ve selamlar…

 51. akman akman

  geçmiş olsun, iftirayı atanı afişe ederseniz iyi olur

 52. Onur Onur

  Amirim çok büyük geçmiş olsun. Ülkemizde düzenli olarak yazılarını takip ettiğim tek kişisin. Alakasız bir durumla böyle bir tatsızlık yaşaman bizi de üzdü. Yeni yazılarını ve paylaşımlarını merakla bekliyoruz. Sevgiyle…

 53. Dün gözaltı haberini okuduğumda ciddi bir şok yaşadım ve şahsınızı sektörden kısmen tanıyan bir profesyonel olarak hiçbir mantıklı açıklama bulamadım. Ama basit bir mobil uygulamanın içindeki bir kod yüzünden dahi göz altına alınanlar olduğunu öğrendikçe şaşırmamak gerektiğini anladım. Çok çok geçmiş olsun diliyorum, bu tecrübenin ilk ve son olması dileğiyle Serdar bey…

 54. onuraydin55 onuraydin55

  Amirim büyük geçmiş olsun. Sevgiler…

 55. Can Can

  Buyuk gecmis olsun Serdar bey. Yeni turkiye boyle iste, naparsiniz. Ulkenin deger ureten dimaglari sorgusuz sualsiz zindana atilabiliyor. Genclerin yakindan takip ettigi biri olarak boyle bir bela atlatmaniz insanlara en azindan hapis yatan (on)binlerce masumla empati yapma imkani saglamistir umarim.

 56. Yasin Aksoy Yasin Aksoy

  Gözaltı kararını sabah okudum, hemen ardından da serbest bırakılması kararıyla ilgili haberi.Serbest kalmasına rağmen, yüreğimde olan sıkıntı ve keder çok fazla.Has fetöcüler, onların kader yoldaşları,siyasi ve bürokratik fikirdaşları kazanmaya devam ederken her kademede,Serdal Kuzuloğlu gibi! Fetöcüler’e zihniyet olarak çok uzak olan bir insanı,fetöcü olma ihtimali var sıfatıyla göt kıllarının önüne atıp ayıkla bakalım şimdi,pirincin taşını demek değilde nedir?Bu vahşiligin biteceğine dair bir umudum yok ama bumerang misali bu vahşiligin içinde ilk ve en çok siz bogulursunuz.

 57. irfan boztaş irfan boztaş

  sizinle 20 yıldır sanal da olsa temastayım. haberi ilk duyduğumda verdiğim tepki, “çüş” oldu. sonra; ciddi düşünmeye başlayınca, “her programı indirip deniyor ve tanıtıyor. allah bilir , bu vesileyle bylock bağlantısı kurulmuştur belki de” diye geçirdim içimden… sonra içimdeki yaramaz çocuk feto soruşturmalarının ulaştığı aşamayla dalga geçmeye başladı ve “silikon vadisi imamı” temalı şakalar aklıma üşüşmeye başladı. bu saçmalığın izahı yapılamayınca mizahı yapılıyor, istemesen bile…
  neyse; büyük geçmiş olsun…
  bu piyangonun kime vuracağı belli değil…

 58. Hakan Hakan

  Resmen haberi okuduğum onda şok oldum, ne ilgisi olabilir, imkansız, olamaz filan diye kendi kendime binlerce soru cümlesi oluşturdum, çok geçmiş olsun

 59. ali ali

  geçmiş olsun

 60. Inancsiz Adam Inancsiz Adam

  Gozaltina olmiyan bir delil arkasindan alinma kendi basina bir insanlik sucu.

  Bunun altan alanicaka tarafi yok.

  “Zorunlu aciklama” ne demek? Birakilmanin fidyesimi bu?

  Vatandaslari sirf korkutmak amacimile goz altina almak kabul edilemez…

 61. Engin Yaylı Engin Yaylı

  Çok geçmiş olsun…

 62. hızlı bir şekilde hatalarını farkettiler, ama sizin ya da çocuklarınızın yaşadıklarını nasıl olmamış gibi yok sayacağız, bu hatalara yol açanlara ceza verilmiyor ne yazık ki

 63. Neslihan Arabacıgil Neslihan Arabacıgil

  Çok geçmiş olsun.Brandweek te görüşmek üzere .Sevgilerimle ..

 64. Hilal Furkan Hilal Furkan

  Merhaba, öncelikle geçmiş olsun diyerek söze başlamak isterim. Mailime düşen başlığı okuduğumda açıkçası haklılığınızı bize de aktarma işine giriştiğiniz önyargısı ile düşünüp sizin adınıza üzüldüm, neyse ki ufak bir bilgilendirme imiş bu yazı. Umarım öyle de kalır. Toplum olarak son zamanlarda sıkça giriştiğimiz vicdanlarda haklılığı ispat etmek için insanların türlü açıklamaya mecbur tutulmasını en az başınıza gelen şey kadar üzücü buluyorum. Konunun yanlış anlaşılmadan ibaret olduğunu söylemeniz bile takipçilerinizden biri olarak sizi bir açıklamaya mecbur bıraktığımız hissini uyandırıyor bende. Resmi makamlar kendi işini yapsın bırakalım, sevenleriniz sizi zaten biliyor. Tekrarı yaşanmamak üzere, geçmiş olsun dileklerimle…

 65. alic alic

  Büyük geçmiş olsun amirim, duyunca inanamadım. Sizi tekrar buralarda görmek güzel

 66. Funda YILDIRIM Funda YILDIRIM

  Çok geçmiş olsun.

 67. sena sena

  Demokrasinin işlemesinin oldukça zor duruma geldiği bu ülkede, asla bu suçla alakası olmadığını bildiğimiz sizin gibi değerli birini daha kaybetmekten oldukça ürktük. neyse ki aynı gün içinde karara bağlandı. ne kadar uzun sürse o kadar yıpratıcı ve yıldırıcı olacaktı. suçsuz insanların bu durumları kaldırması çok daha zor. neyse ki yeniden burdasınız çok geçmiş olsun. Lütfen televizyonlardan uzaklaşmayın, izleyecek dinleyecek çok az insan kaldı

 68. Sayın Serdar hocam. İlk haberi duyduğumda çok şaşırdım ve inanamadım aslında inanmadım da. Şaka gibi geldi. Sonuç olarak güzel ve iyi haberlerinizi almak beni fazlasıyla mutlu etti. Büyük geçmiş olsun.

 69. ismail ulusoy ismail ulusoy

  Sende fetodan tutuklandıysan geriye sokak hayvanlari ve mikroskobik canlılar kaldı demekki. Mailimdeki başlığı okuyunca ilk önce “yuh” diyip ardından gülümsedim 🙂 Benim tavsiyem durumu bukadar kolay ve hızlı atlattığın, bu durumla daha fazla meşgul olunmadığın için sevin. Zerre alakan olmadığı halde çok daha uzun sürebilirdi. Çevremde örnekleri var malesef, hemde çok yakınlarımdan. Tarikat ve cemaat düşmanı insanlar bile bundan tutuklanabiliyor. Tabi işin içyüzünüde çok bilmediğim için devlete tam kapasite kızamıyorum. Temennim, en azından senin gibi bu durumla zerre alakası olmayan adamların böyle bir olaya tabi tutulması olurdu. Dedim ya, sende bundan tutuklandıysan geriye sokak hayvanları ve sonrada mikroskobik canlılae kaldı diye. Geçmiş olsun 🙂

 70. sinan sinan

  geçmiş olsun, Allah kolaylık versin.

 71. Uçaktan inince öğrendim. Allak bullak oldum. Şu an bu blog yazısıyla içime su serpildi. Çok geçmiş olsun amirim.

 72. Selmin Demirok Selmin Demirok

  Haberi okuduğumda çok üzüldüm. Suçlu olacağınıza HİÇ inanmadım. İyi ki çabucak tahliye oldunuz. Çok geçmiş olsun.

 73. Ofp Ofp

  Amirim, reset tuşunu bulamıyorum.
  Eskiden bilgisayarlarda batarya yoktu, çok kızdın mı reset tuşuna basardın ama bazen o bile çalışmazdı bir küfür patlatıp güç kablosuna asılırdın… Neredeyse o kıvama geldik, bu adama da bu yapılırsa evet kablonun çekilmesine az kalmış demektir

 74. Cagdas Co Cagdas Co

  Amirim geçmiş olsun. Oluyor böyle vakalar. Siz erken çıkmışsınız. Geçmiş olsun.
  O zaman bir şekil yapın siz bize madem telefon bilgisayar yok. Çekmecedekileri dökün dışarı (:

 75. Onur Özer Onur Özer

  Büyük geçmiş olsun..

 76. mkysoft mkysoft

  Dün gece rüyamda gördüm sizi, elinizde küçük bir bavulla havalanında karşılaşmışız, selamlaştık ek sıkıştık. Bir yerden mi geliyorduk bir yere mi gidiyorduk emin değilim.

 77. Kaan Polat Cüreklibatır Kaan Polat Cüreklibatır

  Çok geçmiş olsun.İlk duyduğumda habere inanmadım ama çok üzülmüştüm. Akşam serbest kaldığınızı duyduğumda da çok sevindim. Sağlıklı, huzurlu, mutlu bir gün diliyorum. Sevgiler.

 78. Serdar Kuzuloğlu, çok geçmiş olsun. Duyunca çok üzüldük şimdi çok sevindik..

 79. Sevgili Âmirim

  Sizi hayatında bir kez dahi görmemiş, teşriki mesaide bulunmamış onlarca, yüzlerce belki de binlerce insan daha ilk dakikadan itibaren mâsum olduğunuza gönülden inandı ve hürriyetinize bir an önce kavuşmanız için dualar etti.

  Bu nasıl bir duygudur, sizin satırlarınızdan okumayı dilerdik.

  “Geçmiş” olsun.

 80. Geçmiş olsun Serdar. Bu devirde herkesin başına geliyor böyle şeyler.

 81. Hakan Oğuz Hakan Oğuz

  İlk duyduğumuz andan itibaren en ufak bir şüphe içinde değildim şahsen ve düşündüğüm gibi de oldu. Ülke için, ülke geleceği için bu denli faydalı çalışmalar yapan biri olarak o türden bir girdabın içinde olacağınıza hiç ihtimal vermedim. Acı olansa ülkede kelle avcılığının ne kadar basit olduğunu bir kez daha görmüş olmamız. Bu zamanların da geçeceği umudu ile, tekrar geçmiş olsun diyorum. Saygılar…

 82. Hocam çok geçmiş olsun, umarım bu durum tekrarlanmaz ve tadınız kaçmaz..

Görüşlerinizi paylaşın: