İçeriğe geç

Sosyal medyada ‘başarmak’ şart değil

PWC Türkiye‘nin senelerdir azimle sürdürdüğü ve kendi alanındaki en uzun soluklu örneklerden biri olan WebTV projesinde, Duygu Merzifonluoğlu‘nun konuğu olmuştum. Havalar güzeldi, saçlarım kask yüzünden yine harika bir şekle gelmişti ve keyiflerimiz yerindeydi. Geçtiğimiz hafta yayına girmiş.

Sosyal medya, yeni değer yargıları, bireysel ve kurumsal sorumluluklar, elektronik ayak izleri ve öngörü teknolojileri konularında gezinen bir söyleşi izleyeceksiniz.

Sizin de bu konulardaki fikirlerinizi duymak isterdim.

Kategori:KişiselVideo / Ses

7 Yorum

  1. Sohbet keyifli olmuş ama hep ayakta geçmiş. Ben burada oturduğum yerde kasıldım, keşke bir banka otursaydınız.

  2. Düşünceleriniz çok güzel. Bana göre de sosyal mecraların insanlara (bazı) kazandırdığı kimlik, kendi hayatında başarılı olamamış, farkedilememiş, umursanmamış insnalara bir şans veriyor gibi görünüyor ve veriyorda (doğru ya da yanlış). Bir nevi paralel evrenler gibi veya Cem Yılmaz’ın gösterisindeki Hindistanlı vatandaşa verilen umut gibi bir umut: “Bir dahaki sefere kralsın be oğlum!” (bir dahaki seferler: twitter, facebook, youtube, instagram ve benzerleri). Ben de dahil bazılarımız çok fazla takıyoruz. Belki de egosistemimiz istiyor bunu.

  3. beytullah beytullah

    hesap makinesiyle çekilmiş galiba

  4. Sohbet muhabbet şahane. sosyal medya tv yayınınız sonlandırılıdığından beridir yokluğunuzu arıyoruz be abi. Tekrar bir program yapmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

  5. Necdet Tohtak Necdet Tohtak

    Abi iyi hoş bi sohbet olmuşda, insanların yolunu kapatmışsınız. Çimlerin üzerinde sohbet etmek varken 🙂

  6. Amirimin; tespit yaparken en çok itaflarına, benzetmelerine hayran kalıyorum. Kusursuz konuşmalar yapmak için gönderilmiş 🙂 Hem de platformdan bağımsız… Zevkle dinlediğim bir program oldu. Teşekkürler.

Görüşlerinizi paylaşın: