Flash TV Forever!

Beni bilen bilir, Flash TV‘ye karşı enteresan bir saplantım var. Bunu tarif etmek güç. Konuya yabancı biri için saçma sapan bile gelebilir. Ama biz az değiliz. Üstelik bunu teşhir etmekten de çekinmiyoruz. Bu WordPress Widget’ini de bunun için yazdım. Hayatımda yazdığım ilk widget. Daha çok geliştireceğim (cidden). Özellikle tasarım konusunda çalışacağım. Random resimler, sloganlar ve…

sariii

Beni bilen bilir, Flash TV‘ye karşı enteresan bir saplantım var. Bunu tarif etmek güç. Konuya yabancı biri için saçma sapan bile gelebilir. Ama biz az değiliz. Üstelik bunu teşhir etmekten de çekinmiyoruz.

Bu WordPress Widget’ini de bunun için yazdım. Hayatımda yazdığım ilk widget. Daha çok geliştireceğim (cidden). Özellikle tasarım konusunda çalışacağım. Random resimler, sloganlar ve diyaloglar da yer alacak.

Bunu bir başlangıç olarak kabul edin ve güncellemeleri kollamayı unutmayın!

Bu harikulade dosyayı doğrudan bu siteden ya da WordPress dizininden yükleyin (WP tarafı henüz onaylanmadı).

NOT-1: Beni bunu yapmaya tetikleyen şey Harun Demirbaş’ın FriendFeed yazısı oldu. O böyle bir şeye vesile olduğu için, bense işi gücü bırakıp bunla uğraştığım için şüphesiz Allah katında ayrı bir yere ulaştık. Hamd olsun.

NOT-2: Widget nasıl yüklenir bilmiyorsanız özetle şöyle:

  1. Dosyayı yukarıdaki linkten çekin.
  2. WordPress yönetim panelinde Plugins menüsünde Add new başlığına tıklayın.
  3. ZIP dosyasını upload edin.
  4. Karşınıza çıkacak ekrandan ‘activate’ linkine tıklayın.
  5. Eğer sayfanızda çıkmadıysa yine yönetim ekranındaki Appereance menüsündeki Widgets bölümüne girip Flash TV Forever başlığının yanındaki ‘add’ linkine tıklayın.

İnternet şu andan itibareren daha bir farklı. Beyazlar daha beyaz, renkliler daha canlı.


Yayın Tarihi:

Kategori:


Yorumlar

Bir yanıt

  1. Uğur Önder Bozkurt avatarı

    Abi bi saattir macromedia (adobe oldu dimi o yıllar önce) flash ile ilgili bir atraksiyon sanıp o gözle okuyorum yazıyı. Valla.

Görüşlerinizi paylaşın: