İçeriğe geç

2010 Örovizyon adayımız: Tülay Bolat

Memleketimizin enteresanlıklardan yana ne bereketli olduğu malum. Horoz Mustafa’yı düşünelim mesela:

Ülke olarak fenomen haline getirdiğimiz Örovizyon ise öyle bir konu ki sosyal mecralardaki dalgaları bile iskeleleri yıkıp geçiyor. Gerçek yaşamın da ondan geri kalır yanı yok aslında. İşte Hadise’den sonraki ana hadise: Tülay Bolat!

Önce izleyelim:

http://www.youtube.com/watch?v=xdg6Ixa793w

Bu cüreti kıskanmamak mümkün değil. Üstelik bayağı bir prodüksiyon var burada. Farklı planlar, kostümler, koreografi, çaba… Roll-caption öyle bir akıyor ki insan Ben Hur gibi bir yapım izlemiş hissine kapılıyor.

Tülay Bolat

Lütfen siz de Facebook grubunda destek verin de seneye Tülay’ı şanlı bayrağımızı Norveç’te dalgalandırırken görelim.

Kategori:Video / Ses

8 Yorum

 1. Resmen şaka gibi … Özellikle Tülhadise’ye hayran kaldım 🙂

 2. Kemal Kemal

  Belçika ya da Hollanda olmalı kızcağızın bulunduğu yer, zor be Serdar abi orladakileri anlamak, çok yaşadım içlerinde; domatesli, patlıcanlı omlet gibiydi her şey, bu da böyle olmuş. Muhtemelen birkaç sene sonra bakıp o hallerine “ııyyyğ” tepkisi verip utanacak. Zor be… (Patlıcan kızartması olsa da yesek, şöyle sarımsaklı yoğutlu olsun, hmmm , leziz…) Saygıyla, sevgiyle…

 3. Saner Saner

  Sonuna kadar dayanamamıştım, şimdi baktım sondaki yazılar da müthişmiş.

 4. Kız cici bir kız gibi görünüyor. Yani ünlü olayım falan derdi yok gibi duruyor. Sanırım montajı falan yapan abisi de kendisinden en fazla 1-2 yaş büyük olsa gerek. Muhtemelen de onun gazına gelmiş video için. Kemal’in de dediği gibi 3-5 yıl sonra “ben naaptım” diyecek. Hem herkesin buna benzer kısa film veya müzik klibi denemeleri yok mudur evinde? Eskiden de bu tür şeyler vardı ama o zaman dijital video yoktu, youtube yoktu, facebook yoktu, kopya sony vegas veya premiere yoktu. Bu tür çekimler yapılır evde izlenir bantlar, filmler bir kenara atılır unutulur giderdi. Şimdi böyle millete laf oluyor işte. İnternet eğlencesi diyoruz geçiyoruz. Hem şu siteyi okuyan kaç kişi İnternet Mahir’İn yerinde olmak istemez? Adam saçma bir web sitesi ile ünlü olup hem hayatını kazanıyor hem de dünyayı geziyor. Biz de web sitesini açıp “uhaaha ne salak adam” diyoruz kıçımızı kaldıramadığımız koltuğumuzdan. Herkes 15 dakikalığına ünlü olmasın ama kötü şekilde olanlar hariç ünlü olanları da çok yerden yere vurmamak lazım. Bence.

 5. Umut Kazdal Umut Kazdal

  Izlerken tuylerim diken diken oldu. Gercekten. Sebebini ben de bilmiyorum.

 6. Parçalayıcı keskinlikteki gözlerine bakabilen var mı ?

 7. bahri bahri

  2. video kaldırılmış izleyemedim. tazelenmesi mümkünmü acaba?

Görüşlerinizi paylaşın: