Çalınan fotoğraf anlarımız

En mutlu anları ölümsüzleştirmeye çalışırken başa gelenler ve bunun bir kampanyaya dönüşümü.

Çok uzun zamandır aklımda olan ama bir türlü el atıp yazamadığım bir öykü var. Başkalarının fotoğrafları içinde tesadüfen yer alan insanların ekseninde dönüyor.

Hani sokakta yürürken birisi (kimi zaman bir turist) şak diye bir fotoğraf çeker ve o karede yer aldığınızı farkedersiniz. İşte ben o anlarda beni kimlerin göreceğini ve hangi fotoğraf albümü ya da bilgisayarda yaşayacağımı düşünürüm. Fransa’da mı, Antalya’da mı nerede? Beni farkedecekler mi acaba o karede?

İşin bu gizemli ve romantik tarafı bir yana, elime geçen bir dizi fotoğraf hiç aklıma gelmeyen bir tarafını gösterdi bana. Paylaşayım dedim 🙂Yayın Tarihi:

Kategori:


Yorumlar

5 yanıt

 1. birblog avatarı

  Gerçekten nereye gidiyor bu resimler.

 2. Soundchaser avatarı

  Gece gece bu kadar gülmemi sağladığınız için teşekkürler Serdar Bey. =)

 3. buraKargın avatarı

  Milliyet.com.tr’de görmüştüm ilk defa, bunlar daha yaratıcıymış. Ayarlasan olmaz dedirtecek cinsten! 🙂 Paylaşım için teşekkürler.

 4. […] içerisinde biz de çıkıyoruz. Acaba bize ne zaman nerede bakılcak? Ardından da birbirinden komik fotoğraflar […]

 5. ersinkil avatarı

  Alışveriş için İstanbul’un şuan hatırlamadığım son derece kalabalık bir caddesinde anne ve babamla bir turistin kadrajına girdiğimizi yıllar sonra babamın bir arkadaşı sayesinde öğrendik. O güne dair hatırladığım hiç bir şey olmamasına rağmen hayatımda hiç görmediğim bir insanın İstanbul macerasının içinde yer bulmuşuz 🙂

Görüşlerinizi paylaşın: