Osmanlı hangi web tarayıcıyı tercih etmişti?

Tuvalet kapısı önünde denk geldiğim bir grafik çalışması.

Geçenlerde Taksim The Marmara Hotel’de bir toplantım vardı. İçerde TRT’nin Pazar programlarında caz piyano çalan amca vardı. Adını unuttum ama büyük bir adam olduğunu Kuruçeşme Arena’da izlediğim Mazhar Fuat Özkan konserinde Mazhar Alanson söylemişti. Neyse…

Tuvalete uğradığımda tam çıkış kapısının önünde internet kioskunu gördüm. Oda kartınızı (artık otellerde anahtar kalmadı nedense) sokup internete bağlanıyorsunuz. Ancak ekranındaki animasyonlar ilginçti. Buyrun işte Osmanlı’nın web tercihi. Aynı fikirde değilmişiz meğer…Yayın Tarihi:


Yorumlar

5 yanıt

 1. İşitme Kaybı avatarı

  :))))

  reklam mıydı bu yoksa? her halükarda berbat bir çalışma olmuş 🙂

 2. Simto Alev avatarı

  Cumhuriyetçiler de FF kullanıyor olmalı. Çok manidar olmuş aslında..

 3. sinan avatarı

  Şevket Uğurluer abimiz artıkın tv8 de ama maalesef şundan bundan diziden işten güçten takip edemiyorum….

 4. alico avatarı
  alico

  osmanlı kimsenin tekeline boyun eğip sofrasına oturmaz. hemen bir ferman çıkarır ve dört atlı akıncı ile microsoft’ a tez vakitte ulaştırup gates’in huzurunda W3C hakikat yolunun sunnetullahına (yani kurallarına ) biad etmenizi emreden aksi halde tüm tekelinizi işgale edeceğini bildirirdi.

 5. Hasan avatarı

  Bunu hazırlayan arkadaş Firefox dediğimizde yanındakine dönüp “Küfür mi etti yoksa bana mı öyle geldi ?” diye bir soru sormayacağını kim bilebilirki ?Benim Firefox dediğimde “Google’dan iyi mi?” diyen arkadaşım var 🙂 ve yine aynı arkadaşıma ben “İnternet Explorer gibi bişey be abi” dediğimde “One lan ben de internet var bitek onda da açınca Google geliyo işte” diyebilecek bir arkadaş hem de ve bence şuan Türkiyede bu şekilde bir çok insan var.

Görüşlerinizi paylaşın: